Oma tooteid pakendame doy-pakenditesse, mis sisaldavad kuni 50% vähem plastikut kui plastikpudelid*. Mugavad ja kompaktsed pakendid vähendavad märgatavalt meie ökoloogilist jalajälge. Seda kõike tänu sellele, et doy-pakendeid mahub kaubaautosse rohkem ning kaubavedu ei toimu nii tihedalt.
Meie teekond digitaliseerimise suunas algas kui mõistsime, et ühe füüsilise serveriga on rahvusvahelisel ettevõttel väga keeruline toime tulla. Tänu IT-lahendustele tekkis virtuaalselt ühtne ettevõte – riikide ja kontorite vahelised piirid kadusid ja tekkisid kataloogid ja dokumendid, mis muutusid sõltumata asukohast kõigile reaalajas kättesaadavaks.
Kõik dokumendid ja aruanded on ühtses keskkonnas ja tänasel päeval on 80% meie arvetest digitaalsed. Meie eesmärgiks on saavutada 100% paberivaba dokumentide majandamine aastaks 2025.
Toidu raiskamine on ülemaailmne probleem – juba Eestis on toidujäätmete kogus viimase viie aastaga suurenenud. Toidu tootmiseks kulub hulganisti ressurssi ja energiat ning toitu ära visates läheb kogu tootmisressurss raisku. Toidu raiskamise tulemusel tekkiv üleilmne CO2-jalajälg moodustab ligikaudu kaheksa protsenti kogu inimese poolt tekitatud kasvuhoonegaaside heitmetest maailmas.* Meie panus toidukadu vähendamiseks on toodete säilivusaja pikendamine.
Nipid, kuidas vähendada toidu raiskamist kodus:
* ÜRO toidu- ja põllumajandusorganisatsiooni (FAO) andmed.
Keskkonnast hoolimine tähendab ka oma töötajatest hoolimist.