KLIENDID JA PARTNERID

Kliendid ja partnerid

Oma tooteid müüme Eesti, Läti ja Leedu jaekettides ning majutus- ja toitlustussektoris (HoReCa). Meie kliendid on Balti riikide suurimad kaubandusketid, maiusetootjad, jaekettide köögid, kondiitri- ja pagaritööstused ning valmistoidutootjad.

Meie head partnerid ja vahendajad tagavad toodete õigeaegse tarne, kvaliteedi säilimise ja korralikud väljapanekud kauplustes.

Horeca

Polven Foods OÜ toodab ja müüb suure osa oma toodetest majutus- ja toitlustussektoris (HoReCa). Kõik Polven Foods OÜ tooted vastavad nüüdisaegsetele turuvõimalustele. Meie ettevõttel on kõrged kvaliteedistandardid ja lai tootevalik. Valmistame individuaalseid retsepte ja tooteid vastavalt kliendi vajadustele.

Valmistame kondenspiimasid erineva konsistentsi-, maitse ning rasvasisaldusega. Meie kodumaisest piimast valmistatud kondenspiimatooted on paljude maiasmokkade, kondiitrite ja jäätisevalmistajate lemmikud.

Valmistame erinevaid majoneese rasvasisaldusega 10–67%. Enamasti kasutame majoneeside valmistamisel kodumaist rapsiõli ja mune.

Teie jaoks parima lahenduse leidmiseks võtke meiega kindlasti ühendust: order@polvenfoods.ee