Müügiosakond

Peterburi tee 47c
11415, Tallinn

Turundusosakond

Maldugunu street 4,
Riga, LV- 2167

Ostuosakond

Altserva 31
31026, Kohtla-Järve

Läti osakond

Maldugunu street 4,
Riga, LV- 2167

Tule tööle

Polven Foods OÜ on üks suurimaid majoneesi ja kondenspiima tootjaid Baltikumis. Meie meeskonda kuuluvad oma töösse pühendunud spetsialistid. Ettevõte töötajate kogemused ja teadmised on loonud kindla aluse kvaliteetsetele ja tõeliselt maitsvatele toodetele.

Polven Foods OÜ edu on saavutatud suuresti meeskonnatöö tulemusena. Tegeleme pidevalt töötajate koolitamisega ning nende kvalifikatsiooni suurendamisega. Hea õhkkond ning meeskonnavaim on suurendanud töötajate tulemuslikkust ning viinud ettevõtte sellele tasemele, mis ta saavutanud on.

Meil on mitmeid toredaid ühisüritusi, kus tunneme rõõmu koosolemisest. Lisaks toetame oma töötajate tervislikke eluviise spordikompensatsiooniga.

Otsime töökaid, ambitsioonikaid, pühendunuid inimesi, kes loovad uusi värskeid ideid ja on valmis  uuteks saavutusteks. Pakume kaasaegset töökeskkonda, huvitavat tööd, täiendõpet, konkurentsivõimelist palka ning head arengu- ja karjäärivõimalust.

Saada meile oma CV

Kui oled huvitatud töötamast ettevõttes Polven Foods OÜ, saada meile oma CV. Kui leiame sinu kogemuste ja soovidega ühtiva pakkumise, võtame sinuga ühendust.
    Lisa oma CV *

    Vajutades "Saadan" annan oma nõusoleku isikuandmete töötlemiseks